fbpx
  th+03:00_דPMIDTE_יוני+0300RיונPMIDT
  Notice: Undefined offset: 1 in /home/ביו-CARE/public_html/templates/shaper_helix3/html/com_k2/templates/ssw/item.php on line 43
  נכתב ע"י 

  תוכנית אדריכלית לעצמאים ופרילנסרים לבדיקת מזון למפעל מזון בירושלים בהיתר משרד הבריאות

  דרג פריט זה
  (0 הצבעות)

  השירותים שלנו:

  רישוי עסקים

  ועסקי מזון

  שירותי תברואה

  בדיקות מעבדה

  רישוי מוסדות חינוך

  גני ילדים וצהרונים

  רישיון עסק מזון ופתיחת עסקי מזון באישור משרד הבריאות

  ייעוץ מזון בדיקות מעבדה ובקרת איכות מזון רישיונות ביקורות ובדיקות עבור מוסדות חינוך, גני ילדים וצהרונים
  אישור יצרן מזון מעבדות מיקרוביולוגיות לבדיקת מזון

  והנה שירותים נוספים שאנחנו מעניקים: מצאתם? התעניינתם? צרו איתנו קשר: 039216430

  תברואה

  מעבדה

  רישוי עסקים

  רישוי מוסדות חינוך

  תזונה בצהרונים וגני ילדים

  ביקורות שטח

  דגימות מעבדה למזון

  תיכנון מטבחים ע"פ תקנות משרד הבריאות

  הפקת רישיונות לגני ילדים ולמוסדות חינוך ע"פ פרוגרמה

  בדיקת ארוחות צהריים ומזון בגנים

  ביקורות תהלכי מזון

  דגימות משטחים

  אישור משרד הבריאות למסעדות רישיונות יצרן ומפעלי מזון

  ביקורת תברואן שנתית והפקת דוח למשרד החנוך ולמרמנת בדיקת ספקים
  הדרכות לעובדי מטבח ערכים תזונתיים תוכנית סניטרית מלאה ביקורת בטיחות בדיקת ערכים קלוריים
  בקרת ספקים וקייטרינגים הרצאות לגננות ולהורים
  בקרת אירועי וירידי שטח בדיקת ערכים תזונתיים במזון
  בקרת תהליכי מטבח טעימות ותצפיות

  בקרת גנים בתי ספר ישיובת ופנימיות

  הפקת דוחות חודשיים רבעוניים

  לקוח סמוי

  מצאתם? התעניינתם? צרו איתנו קשר: 039216430

   
  שלום לכם, אנחנו בביו-CARE מספקים פיתרונות לגבי תוכנית אדריכלית לעצמאים ופרילנסרים לבדיקת מזון למפעל מזון בירושלים בהיתר משרד הבריאות. אפשר למצוא באתר האינטרנט שלנו המון אינפורמציה לגבי הפיתרונות של הצוות שלנו, ולדעת ‏איך ביכולתנו לסייע לכם.
  אנו נדאג שתשיגו תוכנית אדריכלית לעצמאים ופרילנסרים לבדיקת מזון למפעל מזון בירושלים בהיתר משרד הבריאות וכל זה על פי החוק ובאופן מסודר וכן ע''פ חוקי התברואה. חוץ מרישוי עסקי מזון צוות ביו-CARE גם מספקים בטיחות מזון, ומבצעים בדיקות תברואה במסעדות בעזרת מעבדות.

  חברת bio care עוסקת בהסדרת רישוי לעסקים או ייעוץ בנושא מזון במסעדות.

  הטיפים של ביוקאר

  *בנו את העסק שלכם כבר בהתחלה בשביל שלא תיגררו לסיטואציה שאתם עובדים בדרך לא ראויה וחוקית. *אל תנהגו בפזיזות בבקשת היתר למסעדה - אתם יכולים להיות בבעיות במידה ויוודע לרשויות שאתם עוסקים ללא היתר. *במידה ואתם רוצים לערוך שיפוץ קריטי לקבל סיוע מחשברה איכותית ככה ייעצו לכם מהתחלה עד הסוף.
  השלבים שנצטרך לעבור בשביל לקבל תוכנית אדריכלית לעצמאים ופרילנסרים לבדיקת מזון למפעל מזון בירושלים בהיתר משרד הבריאות ומה חשוב לדעת - בתור התחלה קריטי להבין מספר דברים בעלי חשיבות. הדבר הראשון הוא לקבל מעט רקע בנושא תברואת מזון, המזון שאנחנו ניזונים ממנו הוא זה שיהיה אחראי לבריאות של כל אחד מאיתנו, וזה מדוע כדאי לבחון אותו ולוודא שלא קיימים בו דברים לא בריאים. את הדגימה אנו מבצעים בעזרת מעבדות אחרי שיהיו לנו התשובות יש ברשותינו אינפורמציה באילו דרכים לדאוג לנושא בצורה הכי טובה.
  - אחרי שהבנו קצת על מזון כדאי שכל אחד מכם ידע שאם הוא באמת רוצה מידע לגבי תוכנית אדריכלית לעצמאים ופרילנסרים לבדיקת מזון למפעל מזון בירושלים בהיתר משרד הבריאות אז הכרחי לו לפנות למקצוענים, המומחים של ביו-CARE ידעו למצוא את מירב הפתרונות עבורך ולהעניק לך אותם.
  - משתוקק להקים עסק? במידה וזה בכנות מה שאתה מחפש אז קריטי לדעת מספר דברים: מומלץ לבנות את העסק בהקדם האפשרי במטרה לשלול מצב שבו אתם עובדים בצורה לא חוקית. אחרי שנפתח את תיק העוסק ודאגנו לכל הבירוקרטיה נוכל להמשיך. קריטי להיות מודע לכך שהכרחי לסכל דחייה של פתיחת העסק כי דבר זה יכול לגרום לדוחות או סגירה בכח של העסק על ידי בתי המשפט. אך ורק לאחר שדאגנו לכל הנ''ל ניתן להיתקדם לדאוג לנושא האוכל. במידה ואנחנו רוצים עסק למכירת אוכל אז יש הרבה טיפים שחשוב להבין לפני, קריטי שיהיה לך רישיון משרד הבריאות כדי לפתוח מסעדה. אם הירהרת האם העסק שיש לך מחויב בהיתר אז התשובה היא: כן. עסקי מזון מחייבים רישיון על מנת להיתקיים.
  - מחפשים בדיקות מעבדה מיקרוביולוגית? צוות ביו-CARE ידע לקחת את הדגימות, לקבוע לגבי המעבדה ואופן הדגימה ולהנפיק למענכם תוצאות מקצועיות המשקפות את הבעיות. צוות ביו-CARE מומחה למציאת בעיות תברואת מזון בעסקי המזון. ידוע שעבור מכירת מזון צריך היתר וזו הסיבה שמומלץ לדעת שעל מנת לא להיתקל בתקלות בהמשך הדרך עדיף כבר רגע זה לקבל את הרישיון ממשרד הבריאות, כיוון שאם בשנים הבאות מישהו יתלונן על העסק שלכם אתם תהיו בבעיה ענקית.
  - מעוניינים במישהו שיתמוך בכם אפילו בשיפוץ? אנחנו יכולים לטפל לעסק שלכם בכל ההיתרים מול החוק. אנו נשיג בעבורכם היתר בניה ונכין לכם תוכניות לאישור בנייה.
  ביו-CARE פייסבוק
  ביו-CARE אינסטגרם

  פרטי התקשרות

  כתובת: ת.ד 6061, פתח תקוה
  טלפון: 03-9216430
  פקס: 03-7602047
  דוא'ל: office@bcr.co.il

  Please publish modules in offcanvas position.

  logo.png
  אימייל
  טלפון