fbpx
  th+03:00_הPMIDTE_ספטמבר+0300RספטPMIDT
  Notice: Undefined offset: 1 in /home/ביו-CARE/public_html/templates/shaper_helix3/html/com_k2/templates/ssw/item.php on line 43
  נכתב ע"י 

  תוכנית אדריכלית לעסק לבדיקת מזון לאולם \ אולמות אירועים בדרום ברישיון משרד הבריאות

  דרג פריט זה
  (0 הצבעות)

  השירותים שלנו:

  רישוי עסקים

  ועסקי מזון

  שירותי תברואה

  בדיקות מעבדה

  רישוי מוסדות חינוך

  גני ילדים וצהרונים

  רישיון עסק מזון ופתיחת עסקי מזון באישור משרד הבריאות

  ייעוץ מזון בדיקות מעבדה ובקרת איכות מזון רישיונות ביקורות ובדיקות עבור מוסדות חינוך, גני ילדים וצהרונים
  אישור יצרן מזון מעבדות מיקרוביולוגיות לבדיקת מזון

  והנה שירותים נוספים שאנחנו מעניקים: מצאתם? התעניינתם? צרו איתנו קשר: 039216430

  תברואה

  מעבדה

  רישוי עסקים

  רישוי מוסדות חינוך

  תזונה בצהרונים וגני ילדים

  ביקורות שטח

  דגימות מעבדה למזון

  תיכנון מטבחים ע"פ תקנות משרד הבריאות

  הפקת רישיונות לגני ילדים ולמוסדות חינוך ע"פ פרוגרמה

  בדיקת ארוחות צהריים ומזון בגנים

  ביקורות תהלכי מזון

  דגימות משטחים

  אישור משרד הבריאות למסעדות רישיונות יצרן ומפעלי מזון

  ביקורת תברואן שנתית והפקת דוח למשרד החנוך ולמרמנת בדיקת ספקים
  הדרכות לעובדי מטבח ערכים תזונתיים תוכנית סניטרית מלאה ביקורת בטיחות בדיקת ערכים קלוריים
  בקרת ספקים וקייטרינגים הרצאות לגננות ולהורים
  בקרת אירועי וירידי שטח בדיקת ערכים תזונתיים במזון
  בקרת תהליכי מטבח טעימות ותצפיות

  בקרת גנים בתי ספר ישיובת ופנימיות

  הפקת דוחות חודשיים רבעוניים

  לקוח סמוי

  מצאתם? התעניינתם? צרו איתנו קשר: 039216430

   
  שלום לכם, פה בחברת ביוקאר מומחים לגבי תוכנית אדריכלית לעסק לבדיקת מזון לאולם אולמות אירועים בדרום ברישיון משרד הבריאות. תוכלו לאתר באתר האינטרנט שלנו אינפורמציה על המומחיות שלנו, ולדעת ‏כיצד נוכל לסייע לכם.
  אנו נוודא שיהיה לכם תוכנית אדריכלית לעסק לבדיקת מזון לאולם אולמות אירועים בדרום ברישיון משרד הבריאות והכל חוקי ומסודר וכמובן על פי חוקי הבריאות. מעבר להרשאת עסקים צוות ביו-CARE גם מומחים בייעוץ לבטיחות מזון, ועורכים בדיקות תברואה במסעדות בעזרת המעבדה.

  חברת ביו-CARE עוסקת במתן רישוי לעסקים בנושא בטיחות מזון בחדרי אוכל.
  התהליך שנצטרך לעבור בכדי לקבל תוכנית אדריכלית לעסק לבדיקת מזון לאולם אולמות אירועים בדרום ברישיון משרד הבריאות ומה חשוב לדעת * דבר ראשון כדאי לשמור במחשבה מספר דברים קריטיים. קודם כל לדעת טיפה מידע לגבי מזון, האוכל שאנחנו ניזונים ממנו הוא שיהיה אחראי לחוסן הבריאותי של כל אחד מאיתנו, ולכן עדיף לדגום אותו ולוודא שלא קיימים בו דברים לא בריאים. את הבדיקה אנו מבצעים בעזרת מעבדות מיקרוביולוגיות לאחר שנאסוף את התוצאות יש לנו פרטים באילו דרכים לטפל בזה היטב.
  * אחרי שהבנו קצת על מזון הכרחי שכל אחד מכם ידע שאם הוא ברצינות מעוניין ב- תוכנית אדריכלית לעסק לבדיקת מזון לאולם אולמות אירועים בדרום ברישיון משרד הבריאות אז קריטי לו לפנות למומחים, המומחים שלנו יודעים לחפש את כל האפשרויות עבורך ולמסור לך אותם.
  * שואף לבניית עסק? אם זה בכנות מה שתרצה אז כדאי להבין מספר אלמנטים: מומלץ לבנות את העסק מהר ככל הניתן בשביל לחסוך מצב שבו אתם פועלים באופן לא חוקי. אחרי שהקמנו את התיק במעמ ומס הכנסה ודאגנו לכל הבירוקרטיה נוכל להיתקדם. עדיף לדעת שקריטי להימנע מהשהייה של פתיחת העסק כי דבר זה יכול לגרום לכנסות ואפילו סגירה בכפייה של העסק מצד בתי המשפט. אך ורק לאחר שדאגנו לכל הנ''ל נוכל לצעוד לשלב הבא לטפל בנושא האוכל. אם אנו מעוניינים בעסק בתחום האוכל אז יש המון אלמנטים שכדאי להכיר לפני, הכרחי שיהיה לך היתר משרד הבריאות על מנת להקים עסקי מזון. אם הירהרת אם העסק שיש לך חייב רישיון כעת ברור שהתשובה היא: חיובית. עסקי מזון מחוייבים באישור בשביל להיתקיים.
  * התעניינתם בדיקת מזון? צוות ביוקאר ידע לקחת את הבדיקות, לבחור את המעבדות ואופן הדגימה ולספק לכם תוצאות מדוקדקות שישקפו את המצב. צוות ביוקאר מתמחה למציאת תקלות תברואת מזון בכל מזון. ידוע שבשביל עסק מזון צריך רישיון וזה למה חשוב להבין שכדי שלא להיסתבך בבעיות בהמשך הדרך עדיף כבר הרגע להשיג את ההיתר ממשרד הבריאות, כי אם בשנים הבאות מישהו יגיש תלונה עליכם תיווצר צרה גדולה.
  * רוצים מישהו שיסייע לכם אפילו בשיפוצים? אנחנו יכולים לסייע לעסק שלכם בכל הבירוקרטיה מול רשויות החוק. אנחנו נשיג בעבורכם גרמושקה ונבנה עבורכם תוכניות להיתר בניה.
  התובנות שלנו *הקימו את העסק כמה שיותר מהר על מנת שלא תופתעו בסיטואציה שבה אתם פועלים בצורה לא חוקית. *אל תזלזלו בקבלת היתר מכירת מזון - אתם יכולים להיות בצרות במידה וידווחו עליכם שאתם פועלים ללא רישיון. *במידה ואתם משפצים הכרחי לקבל תמיכה מחברה מקצועית בדרך זו ילוו אתכם כל הדרך.
  ביו-CARE פייסבוק
  ביו-CARE אינסטגרם

  פרטי התקשרות

  כתובת: ת.ד 6061, פתח תקוה
  טלפון: 03-9216430
  פקס: 03-7602047
  דוא'ל: office@bcr.co.il

  Please publish modules in offcanvas position.

  logo.png
  אימייל
  טלפון