fbpx
  th+03:00_וPMIDTE_מאי+0300RמאיPMIDT
  Notice: Undefined offset: 1 in /home/ביו-CARE/public_html/templates/shaper_helix3/html/com_k2/templates/ssw/item.php on line 43
  נכתב ע"י 

  תברואן מוסמך משרד הבריאות

  דרג פריט זה
  (0 הצבעות)

  השירותים שלנו:

  רישוי עסקים

  ועסקי מזון

  שירותי תברואה

  בדיקות מעבדה

  רישוי מוסדות חינוך

  גני ילדים וצהרונים

  רישיון עסק מזון ופתיחת עסקי מזון באישור משרד הבריאות

  ייעוץ מזון בדיקות מעבדה ובקרת איכות מזון רישיונות ביקורות ובדיקות עבור מוסדות חינוך, גני ילדים וצהרונים
  אישור יצרן מזון מעבדות מיקרוביולוגיות לבדיקת מזון

  והנה שירותים נוספים שאנחנו מעניקים: מצאתם? התעניינתם? צרו איתנו קשר: 039216430

  תברואה

  מעבדה

  רישוי עסקים

  רישוי מוסדות חינוך

  תזונה בצהרונים וגני ילדים

  ביקורות שטח

  דגימות מעבדה למזון

  תיכנון מטבחים ע"פ תקנות משרד הבריאות

  הפקת רישיונות לגני ילדים ולמוסדות חינוך ע"פ פרוגרמה

  בדיקת ארוחות צהריים ומזון בגנים

  ביקורות תהלכי מזון

  דגימות משטחים

  אישור משרד הבריאות למסעדות רישיונות יצרן ומפעלי מזון

  ביקורת תברואן שנתית והפקת דוח למשרד החנוך ולמרמנת בדיקת ספקים
  הדרכות לעובדי מטבח ערכים תזונתיים תוכנית סניטרית מלאה ביקורת בטיחות בדיקת ערכים קלוריים
  בקרת ספקים וקייטרינגים הרצאות לגננות ולהורים
  בקרת אירועי וירידי שטח בדיקת ערכים תזונתיים במזון
  בקרת תהליכי מטבח טעימות ותצפיות

  בקרת גנים בתי ספר ישיובת ופנימיות

  הפקת דוחות חודשיים רבעוניים

  לקוח סמוי

  מצאתם? התעניינתם? צרו איתנו קשר: 039216430

   
  היי, כאן בחברת ביוקאר מספקים פיתרונות לגבי תברואן מוסמך משרד הבריאות. תוכלו לראות פה באתר מידע רב על הפיתרונות של הצוות שלנו, ולהבין ‏כיצד באפשרותנו לעזור לכם.
  הצוות שלנו יוודא שתשיגו תברואן מוסמך משרד הבריאות והכל על פי החוק ובצורה מסודרת וכמובן ע''פ תקנות התברואה. בנוסף לרישוי עסקי מזון אנחנו אפילו מתמחים בייעוץ לבטיחות מזון, ומתמחים בביצוע בדיקות איכות מזון בעסקי מזון באמצעות מעבדה.

  חברת bio care מומחית בהסדרת רישוי עסקי או ייעוץ לגבי בטיחות מזון במטבחים.

  השלבים שנצטרך לעבור על מנת להשיג תברואן מוסמך משרד הבריאות ומה חשוב לדעת

  * בתור התחלה מומלץ לחשוב על מספר כללים חשובים. קודם כל לקבל טיפה רקע בנושא זיהום ומזון, המזון שאנחנו מכניסים לפה הוא אשר יהיה אחראי לחוסן הבריאותי של כל אחד מאיתנו, וזה מדוע מומלץ לבדוק אותו ולוודא שלא קיימים בו דברים לא בריאים. את הדגימה אנו עושים בעזרת מעבדות מזון ורק לאחר שיהיו ברשותינו התשובות תהיה ברשותינו פרטים באיזו צורה לדאוג לזה בצורה הכי טובה.
  * דבר שני עדיף שכל אחד מכם יבין שבמקרה שהוא ברצינות מעוניין ב- תברואן מוסמך משרד הבריאות אז קריטי לו לדבר עם מקצוענים, המקצוענים של ביוקאר יודעים לחפש את מיטב האפשרויות למענך ולהעניק לך אותם.
  * רוצה לבניית עסק? במידה וזה באמת מה שאתה מחפש אז עדיף לדעת כמה אלמנטים: כדאי לפתוח את העסק כמה שיותר מהר במטרה למנוע סיטואציה שבה אתם עוסקים בצורה שבניגוד לחוק. אחרי שפתחנו את התיק במס הכנסה ומעמ וטיפלנו בכל הניירת נוכל להמשיך. כדאי להבין שמומלץ להימנע מעיכוב של פתיחת העסק כיוון שזה יכול לגרום לכנסות או סגירה בכח של העסק מצד החוק. רק לאחר שדאגנו לכל זה נוכל להיתקדם לסדר את נושא התזונה. אם אתם רוצים עסק בתחום המזון אז ישנם מספר טיפים שחשוב להכיר מעכשיו, חשוב להשיג רישיון ממשרד הבריאות בשביל לפתוח מסעדה. במידה ולא היית בטוח האם העסק שיש לך חייב היתר כעת ברור שהתשובה היא: חיובית. מסעדות חייבים להשיגרישיון כדי להיתקיים.
  * חיפשתם בדיקות מעבדה מיקרוביולוגית? מומחה שלנו ידע להשיג את הדגימות, לקבוע לגבי המעבדות וסוג הבדיקה ולהנפיק לכם תוצאות מדוייקות שישקפו את המצב. הצוות שלנו מתמחה במציאת זיהומי תברואת מזון במסעדות. ידוע שבשביל עסק מזון יש צורך בהיתר וזו הסיבה שעדיף להבין שבשביל שלא להיסתבך בצרות בשלבים יותר מאוחרים הכרחי כבר עכשיו לקבל את ההיתר ממשרד הבריאות, כיוון שאם בשנים הבאות מישהו יגיש תלונה על העסק שלכם אתם תהיו בבעיה רצינית.
  * מעוניינים בשירות שיעזור לכם גם בשיפוץ? בביוקאר נוכל לסייע לעסק שלכם בכל האישורים של רשויות החוק. אנחנו נשיג בעבורכם אישורי בניה ונקים עבורכם תוכניות להיתר בניה.
  התובנות של ביוקאר - תברואן מוסמך משרד הבריאות 1. פיתחו את עיסקכם בהקדם בשביל שלא תיגררו למצב שבה אתם עובדים בצורה המנוגדת לחוק. 2. אל תזלזלו בבקשת אישור למסעדה - אתם עלולים להיתקל בצרות אם יוודע לרשויות שאתם פועלים ללא היתר. 3. אם אנחנו רוצים לערוך שיפוץ עדיף לקבל עזרה מחברה מקצועית כך יסייעו לכם מהתחלה עד הסוף.
  ביו-CARE פייסבוק
  ביו-CARE אינסטגרם

  פרטי התקשרות

  כתובת: ת.ד 6061, פתח תקוה
  טלפון: 03-9216430
  פקס: 03-7602047
  דוא'ל: office@bcr.co.il

  Please publish modules in offcanvas position.

  logo.png
  אימייל
  טלפון