fbpx
  th+03:00_גPMIDTE_ספטמבר+0300RספטPMIDT
  Notice: Undefined offset: 1 in /home/ביו-CARE/public_html/templates/shaper_helix3/html/com_k2/templates/ssw/item.php on line 43
  נכתב ע"י 

  רישיון עסק לעסק למטבח מוסדי לאולם \ אולמות אירועים בצפון בהיתר משרד הבריאות

  דרג פריט זה
  (0 הצבעות)

  השירותים שלנו:

  רישוי עסקים

  ועסקי מזון

  שירותי תברואה

  בדיקות מעבדה

  רישוי מוסדות חינוך

  גני ילדים וצהרונים

  רישיון עסק מזון ופתיחת עסקי מזון באישור משרד הבריאות

  ייעוץ מזון בדיקות מעבדה ובקרת איכות מזון רישיונות ביקורות ובדיקות עבור מוסדות חינוך, גני ילדים וצהרונים
  אישור יצרן מזון מעבדות מיקרוביולוגיות לבדיקת מזון

  והנה שירותים נוספים שאנחנו מעניקים: מצאתם? התעניינתם? צרו איתנו קשר: 039216430

  תברואה

  מעבדה

  רישוי עסקים

  רישוי מוסדות חינוך

  תזונה בצהרונים וגני ילדים

  ביקורות שטח

  דגימות מעבדה למזון

  תיכנון מטבחים ע"פ תקנות משרד הבריאות

  הפקת רישיונות לגני ילדים ולמוסדות חינוך ע"פ פרוגרמה

  בדיקת ארוחות צהריים ומזון בגנים

  ביקורות תהלכי מזון

  דגימות משטחים

  אישור משרד הבריאות למסעדות רישיונות יצרן ומפעלי מזון

  ביקורת תברואן שנתית והפקת דוח למשרד החנוך ולמרמנת בדיקת ספקים
  הדרכות לעובדי מטבח ערכים תזונתיים תוכנית סניטרית מלאה ביקורת בטיחות בדיקת ערכים קלוריים
  בקרת ספקים וקייטרינגים הרצאות לגננות ולהורים
  בקרת אירועי וירידי שטח בדיקת ערכים תזונתיים במזון
  בקרת תהליכי מטבח טעימות ותצפיות

  בקרת גנים בתי ספר ישיובת ופנימיות

  הפקת דוחות חודשיים רבעוניים

  לקוח סמוי

  מצאתם? התעניינתם? צרו איתנו קשר: 039216430

   
  ברוכים הבאים, אנו בביוקאר מתמחים ברישיון עסק לעסק למטבח מוסדי לאולם אולמות אירועים בצפון בהיתר משרד הבריאות. אתם יכולים למצוא באתר שלנו פירוט לגבי השירותים של הצוות שלנו, ולברר ‏במה אנחנו יכולים להועיל לכם.
  אנחנו נוודא שתקבלו רישיון עסק לעסק למטבח מוסדי לאולם אולמות אירועים בצפון בהיתר משרד הבריאות וכל זה בהתאם לחוק ומסודר וכן בהתאם ל- תקנות משרד הבריאות. חוץ מרישוי עיסקי אנחנו גם מתמחים בבטיחות מזון, ומתמחים בביצוע בדיקות בריאות-מזון בעסקי מזון על ידי מעבדות.

  חברת ביו-CARE מתמחה בהסדרת רישוי עסקים וייעוץ בנושא בטיחות מזון בחדרי אוכל.
  התובנות שיש לנו בשבילכם *הקימו את עיסקכם כבר בהתחלה על מנת שלא תמצאו מצב שבה אתם עוסקים בצורה המנוגדת לחוק. *אל תקלו ראש בהשגת אישור למסעדה - אתם יכולים להיתקל בצרות במידה ויוודע לרשויות שאתם עוסקים ללא רישיון. *במידה ואתם משפצים כדאי להשיג תמיכה מחברה מקצועית כך יסייעו לכם כל התקופה.
  התהליך שנעבור בשביל להשיג רישיון עסק לעסק למטבח מוסדי לאולם אולמות אירועים בצפון בהיתר משרד הבריאות ומה חשוב לדעת * דבר ראשון כדאי לדעת מספר כללים קריטיים. קודם כל לקרוא מעט אינפורמציה לגבי זיהום ומזון, האוכל שאנחנו אוכלים הוא אשר יהיה אחראי לחוסן הבריאותי שלנו, ולכן מומלץ לדגום אותו ולוודא שאין בו חיידקים. את הבדיקה אנחנו עושים בעזרת מעבדות מזון אחרי שיהיו ברשותינו התשובות תהיה לנו פרטים כיצד לדאוג לנושא היטב.
  * לאחר מכן הכרחי שכל אחד יבין שבמקרה שהוא ברצינות מחפש רישיון עסק לעסק למטבח מוסדי לאולם אולמות אירועים בצפון בהיתר משרד הבריאות אז הכרחי לו לדבר עם מקצוענים, המומחים של ביו-CARE ידעו לחפש את כלל הפתרונות למענך ולהעניק לך אותם.
  * שואף להקמת עסק? במידה וזה באמת מה שתרצה אז הכרחי לדעת כמה דברים: מוטב לפתוח את העסק במהירות האפשרית בשביל למנוע מצב שבו אתם עובדים באופן לא חוקי. לאחר שבנינו את תיק העוסק ודאגנו לכל הניירת נוכל להיתקדם. מומלץ לדעת שחשוב לסכל השהייה של פתיחת העסק כי דבר זה יכול לגרום לכנסות ואפילו סגירה בכח של העסק ע''י החוק. רק אחרי שטיפלנו בכל הדברים ניתן לצעוד לשלב הבא להיתעסק בנושא האוכל. במידה ואנו רוצים עסק למכירת אוכל אז יש לא מעט דברים שמומלץ להבין מראש, מומלץ להשיג אישור מהמדינה כדי להקים עסקי מזון. אם תהית אם העסק שהקמת חייב היתר כעת ברור שהתשובה תהיה: כן. עסקים למכירת מזון צריכים שיהיה להם רישיון על מנת לפעול.
  * התעניינתם בדיקת מעבדה? צוות ביוקאר ידע להשיג את מדגמי המזון, להחליט על המעבדות וסוג הבדיקה ולהגיש לכם תוצאות מדוייקות שישקפו את הבעיות. צוות ביוקאר מקצועי במציאת זיהומי תברואת מזון באוכל. ברור שעבור מסעדה צריך אישור וזו הסיבה שמומלץ לדעת שבשביל לא להיתקל בבעיות בהמשך הדרך מומלץ כבר רגע זה לקבל את הרישיון, כי היה ובשנים הבאות אדם יתלונן עליכם אתם תהיו בצרה ענקית.
  * רוצים שירות שיתמוך בכם גם בשיפוצים? בביוקאר יש לנו את היכולת לדאוג לכם בכל ההיתרים של החוק. אנו נדע להשיג למענכם היתר לבנות ונכין לכם תוכניות להיתר בניה.
  ביו-CARE פייסבוק
  ביו-CARE אינסטגרם

  פרטי התקשרות

  כתובת: ת.ד 6061, פתח תקוה
  טלפון: 03-9216430
  פקס: 03-7602047
  דוא'ל: office@bcr.co.il

  Please publish modules in offcanvas position.

  logo.png
  אימייל
  טלפון