fbpx
  th+03:00_דPMIDTE_יולי+0300RיולPMIDT
  Notice: Undefined offset: 1 in /home/ביו-CARE/public_html/templates/shaper_helix3/html/com_k2/templates/ssw/item.php on line 43
  נכתב ע"י 

  רישיון עסק לעסק לבטיחות מזון למזנונים במרכז באישור משרד הבריאות

  דרג פריט זה
  (0 הצבעות)

  השירותים שלנו:

  רישוי עסקים

  ועסקי מזון

  שירותי תברואה

  בדיקות מעבדה

  רישוי מוסדות חינוך

  גני ילדים וצהרונים

  רישיון עסק מזון ופתיחת עסקי מזון באישור משרד הבריאות

  ייעוץ מזון בדיקות מעבדה ובקרת איכות מזון רישיונות ביקורות ובדיקות עבור מוסדות חינוך, גני ילדים וצהרונים
  אישור יצרן מזון מעבדות מיקרוביולוגיות לבדיקת מזון

  והנה שירותים נוספים שאנחנו מעניקים: מצאתם? התעניינתם? צרו איתנו קשר: 039216430

  תברואה

  מעבדה

  רישוי עסקים

  רישוי מוסדות חינוך

  תזונה בצהרונים וגני ילדים

  ביקורות שטח

  דגימות מעבדה למזון

  תיכנון מטבחים ע"פ תקנות משרד הבריאות

  הפקת רישיונות לגני ילדים ולמוסדות חינוך ע"פ פרוגרמה

  בדיקת ארוחות צהריים ומזון בגנים

  ביקורות תהלכי מזון

  דגימות משטחים

  אישור משרד הבריאות למסעדות רישיונות יצרן ומפעלי מזון

  ביקורת תברואן שנתית והפקת דוח למשרד החנוך ולמרמנת בדיקת ספקים
  הדרכות לעובדי מטבח ערכים תזונתיים תוכנית סניטרית מלאה ביקורת בטיחות בדיקת ערכים קלוריים
  בקרת ספקים וקייטרינגים הרצאות לגננות ולהורים
  בקרת אירועי וירידי שטח בדיקת ערכים תזונתיים במזון
  בקרת תהליכי מטבח טעימות ותצפיות

  בקרת גנים בתי ספר ישיובת ופנימיות

  הפקת דוחות חודשיים רבעוניים

  לקוח סמוי

  מצאתם? התעניינתם? צרו איתנו קשר: 039216430

   
  היי, אנו בחברת ביו-CARE מתמחים ברישיון עסק לעסק לבטיחות מזון למזנונים במרכז באישור משרד הבריאות. תוכלו למצוא באתר האינטרנט שלנו אינפורמציה רבה לגבי הפיתרונות שלנו, ולבדוק ‏כיצד יש לנו אופציה להועיל לכם.
  אנו נדאג שתקבלו רישיון עסק לעסק לבטיחות מזון למזנונים במרכז באישור משרד הבריאות והכל בהתאם לחוק ובאופן מסודר וכמובן בהתאם ל- חוקי הבריאות. בנוסף לרישוי עיסקי אנו בנוסף מומחים בבטיחות מזון, ומתמחים בביצוע בדיקות תברואה בעסקי מזון באמצעות המעבדות.

  bio care מומחית בקבלת רישוי לעסקים וייעוץ בנושא בטיחות מזון במסעדות.
  התהליך שנצטרך לעבור בכדי להשיג רישיון עסק לעסק לבטיחות מזון למזנונים במרכז באישור משרד הבריאות ומה חשוב לדעת 1. דבר ראשון עדיף לחשוב על מספר כללים חשובים. קודם כל לקרוא טיפה רקע על מזון, האוכל שאנחנו מכניסים לפה הוא זה שיהיה אחראי לבריאות שלנו, וזו הסיבה שעדיף לדגום אותו ולאשר שלא קיימים בו חומרים שעלולים לגרום לבעיות עיקול. דגימה זו צוות ביו-CARE מממשים באמצעות מעבדה לבדיקת מזון לאחר שניקח את התוצאות תהיה לנו מידע באיזו צורה לטפל בהכל היטב.
  2. אחרי שהבנו קצת על מזון עדיף שכל אחד ידע שבמידה והוא ברצינות מחפש רישיון עסק לעסק לבטיחות מזון למזנונים במרכז באישור משרד הבריאות אז מומלץ לו לפנות למומחים, המקצוענים של ביוקאר יוכלו להשיג את כלל האפשרויות עבורך ולתת לך אותם.
  3. רוצה להקים עסק? אם זה באמת מה שאתה מחפש אז הכרחי לדעת מספר דברים: עדיף לבנות את העסק בהקדם האפשרי בשביל לשלול מצב שבו אתם עובדים בצורה שבניגוד לחוק. אחרי שבנינו את התיק במעמ ומס הכנסה והתעסקנו עם כל הבירוקרטיה אנו יכולים להמשיך. כדאי לדעת שמומלץ למנוע השהייה של פתיחת העסק בגלל שדבר זה עלול לגרור דוחות ואפילו סגירה בכח של העסק מטעם החוק. אך ורק לאחר שדאגנו לכל הדברים נוכל להמשיך להיתעסק בנושא משרד הבריאות. במידה ואתם מעוניינים בעסק למכירת אוכל אז יש כמה אלמנטים שחשוב לדעת מראש, הכרחי לקבל אישור משרד הבריאות על מנת להקים עסקי מזון. במידה והירהרת האם העסק שלך מחויב בהיתר כעת ברור שהתשובה היא: חיובית. עסקים למכירת מזון חייבים להשיגאישור כדי להיתקיים.
  4. רציתם בדיקת מעבדה מיקרוביולוגית? צוות ביו-CARE ידע לקבל את מדגמי המזון, לבחור את המעבדות ואופן הבדיקות ולתת למענכם תוצאות מקצועיות המציגות את הבעיות. צוות ביוקאר מתמחה למציאת זיהומי תברואה באוכל. ברור שבשביל עסק מזון צריך רישיון ולכן קריטי לדעת שכדי לא להיתקל בבעיות בשלבים יותר מאוחרים עדיף מרגע זה להשיג את ההיתר, מפני שאם בשנים הבאות לקוח יתלונן על העסק שלכם אתם תהיו בצרה רצינית.
  5. מעוניינים במישהו שיסייע לכם גם בשיפוצים? בביוקאר יכולים לסייע לכם בכל הבירוקרטיה מול החוק. אנחנו נשיג עבורכם גרמושקה וניצור בעבורכם תוכניות אדריכליות.
  הטיפים שנוכל לספק לכם - רישיון עסק לעסק לבטיחות מזון למזנונים במרכז באישור משרד הבריאות 1. בנו את עיסקכם כמה שיותר מהר בשביל שלא תיגררו לסיטואציה שאתם עובדים בדרך שהיא בניגוד לחוק. 2. אל תקלו ראש בהשגת אישור עסקי מזון - אתם יכולים להיתקל בצרות במידה ויוודע לרשויות שאתם עוסקים בלי אישור. 3. אם אתם משפצים הכרחי לקבל עזרה ממומחים כך ייעצו לכם כל התקופה.
  ביו-CARE פייסבוק
  ביו-CARE אינסטגרם

  פרטי התקשרות

  כתובת: ת.ד 6061, פתח תקוה
  טלפון: 03-9216430
  פקס: 03-7602047
  דוא'ל: office@bcr.co.il

  Please publish modules in offcanvas position.

  logo.png
  אימייל
  טלפון