fbpx
  th+03:00_דPMIDTE_אוגוסט+0300RאוגPMIDT
  Notice: Undefined offset: 1 in /home/ביו-CARE/public_html/templates/shaper_helix3/html/com_k2/templates/ssw/item.php on line 43
  נכתב ע"י 

  פרשה טכנית לעצמאים ופרילנסרים למטבח מוסדי למפעל מזון בצפון בהיתר משרד הבריאות

  דרג פריט זה
  (2 הצבעות)

  השירותים שלנו:

  רישוי עסקים

  ועסקי מזון

  שירותי תברואה

  בדיקות מעבדה

  רישוי מוסדות חינוך

  גני ילדים וצהרונים

  רישיון עסק מזון ופתיחת עסקי מזון באישור משרד הבריאות

  ייעוץ מזון בדיקות מעבדה ובקרת איכות מזון רישיונות ביקורות ובדיקות עבור מוסדות חינוך, גני ילדים וצהרונים
  אישור יצרן מזון מעבדות מיקרוביולוגיות לבדיקת מזון

  והנה שירותים נוספים שאנחנו מעניקים: מצאתם? התעניינתם? צרו איתנו קשר: 039216430

  תברואה

  מעבדה

  רישוי עסקים

  רישוי מוסדות חינוך

  תזונה בצהרונים וגני ילדים

  ביקורות שטח

  דגימות מעבדה למזון

  תיכנון מטבחים ע"פ תקנות משרד הבריאות

  הפקת רישיונות לגני ילדים ולמוסדות חינוך ע"פ פרוגרמה

  בדיקת ארוחות צהריים ומזון בגנים

  ביקורות תהלכי מזון

  דגימות משטחים

  אישור משרד הבריאות למסעדות רישיונות יצרן ומפעלי מזון

  ביקורת תברואן שנתית והפקת דוח למשרד החנוך ולמרמנת בדיקת ספקים
  הדרכות לעובדי מטבח ערכים תזונתיים תוכנית סניטרית מלאה ביקורת בטיחות בדיקת ערכים קלוריים
  בקרת ספקים וקייטרינגים הרצאות לגננות ולהורים
  בקרת אירועי וירידי שטח בדיקת ערכים תזונתיים במזון
  בקרת תהליכי מטבח טעימות ותצפיות

  בקרת גנים בתי ספר ישיובת ופנימיות

  הפקת דוחות חודשיים רבעוניים

  לקוח סמוי

  מצאתם? התעניינתם? צרו איתנו קשר: 039216430

   
  ברוכים הבאים, אנחנו בביו-CARE מספקים פיתרונות לגבי פרשה טכנית לעצמאים ופרילנסרים למטבח מוסדי למפעל מזון בצפון בהיתר משרד הבריאות. אפשר למצוא פה באתר פירוט רב על המומחיות שלנו, ולברר ‏במה ביכולתנו להועיל לכם.
  אנו נדאג שתקבלו פרשה טכנית לעצמאים ופרילנסרים למטבח מוסדי למפעל מזון בצפון בהיתר משרד הבריאות וכל זה חוקי ובאופן מסודר וכמובן ע''פ תקנות התברואה. בנוסף לרישוי עיסקי אנחנו אפילו מתמחים בבטיחות מזון, ולוקחים בדיקות תברואה במטבחים באמצעות מעבדה.

  חברת ביו-CARE מומחית בהסדרת רישוי לעסקים וייעוץ בנושא בטיחות מזון בחדרי אוכל.
  הדרך שנעבור כדי לקבל פרשה טכנית לעצמאים ופרילנסרים למטבח מוסדי למפעל מזון בצפון בהיתר משרד הבריאות ומה חשוב לדעת * בתור התחלה קריטי לחשוב על מספר כללים חשובים. קודם כל לקרוא טיפה מידע בנושא תברואת מזון, המזון שאנו ניזונים ממנו הוא אשר יהיה אחראי לחוסן הבריאותי של כל אחד מאיתנו, ולכן חשוב לדגום אותו ולאמת שלא קיימים בו חומרים המסוגלים לגרום לקלקול קיבה. בדיקה זו צוות ביוקאר מבצעים בעזרת מעבדות מיקרוביולוגיות ורק לאחר שיהיו ברשותינו התוצאות תהיה ברשותינו אינפורמציה באיזו צורה לדאוג לזה כמיטב יכולתינו.
  * לאחר מכן כדאי שכל בעל עסק יבין שבמידה והוא באמת מעוניין ב- פרשה טכנית לעצמאים ופרילנסרים למטבח מוסדי למפעל מזון בצפון בהיתר משרד הבריאות אז הכרחי לו לגשת למקצוענים, המקצוענים שלנו יוכלו לקחת את כלל הפתרונות עבורך ולמסור לך אותם.
  * שואף להקים עסק? במידה וזה בכנות הדבר שאתה מחפש אז חשוב לדעת מספר אלמנטים: מומלץ לפתוח את העסק בהקדם האפשרי בשביל לשלול סיטואציה שבה אתם עוסקים בצורה שבניגוד לחוק. אחרי שפתחנו את התיק במס הכנסה ומעמ וטיפלנו בכל הבירוקרטיה אפשר לעבור לשלב הבא. קריטי לדעת שחשוב להימנע מהשהייה של פתיחת העסק כי זה יכול לגרום לדוחות ואפילו סגירה בכפייה של העסק מטעם בתי המשפט. רק אחרי שטיפלנו בכל הדברים ניתן להמשיך לדאוג לנושא משרד הבריאות. במידה ואנחנו מעוניינים בעסק למכירת מזון אז יש לא מעט אלמנטים שעדיף לדעת לפני, חשוב להשיג אישור מהמדינה על מנת למכור מזון. במידה ותהית אם העסק שיש לך צריך רישיון כעת ברור שהתשובה היא: כן. עסקים למכירת מזון מחוייבים באישור כדי לתפקד.
  * מעוניינים בדיקת מזון? צוות ביוקאר ידע להשיג את הדגימות, להחליט על המעבדות ואופן הבדיקות ולמסור לכם תוצאות מקצועיות המשקפות את המצב. צוות ביו-CARE מתמחה במציאת זיהומי תברואה באוכל. ברור שבשביל מסעדה יש צורך ברישיון וזה מדוע הכרחי להבין שכדי שלא להיסתבך בצרות בשלבים יותר מאוחרים הכרחי מרגע זה להשיג את הרישיון, משום שאם בעתיד אדם יתלונן על העסק אתם תהיו בבעיה ענקית.
  * רוצים מישהו שיעזור לכם גם בשיפוץ? ב-ביו-CARE אפשר לדאוג לכם בכל הניירת מול רשויות החוק. אנו נשיג למענכם גרמושקה ונבנה לכם סקיצות אדריכליות.
  הטיפים שלנו - פרשה טכנית לעצמאים ופרילנסרים למטבח מוסדי למפעל מזון בצפון בהיתר משרד הבריאות 1. הקימו את העסק שלכם במהירות על מנת שלא תגיעו לסיטואציה שבה אתם עוסקים בדרך שהיא בניגוד לחוק. 2. אל תזלזלו בקבלת אישור עסקי מזון - אתם עלולים להיות בבעיות במידה ויוודע לרשויות שאתם עוסקים בלי רישיון. 3. במידה ואנחנו מעוניינים לשפץ קריטי להשיג סיוע מחברה מקצועית ככה יסייעו לכם כל הדרך.
  ביו-CARE פייסבוק
  ביו-CARE אינסטגרם

  פרטי התקשרות

  כתובת: ת.ד 6061, פתח תקוה
  טלפון: 03-9216430
  פקס: 03-7602047
  דוא'ל: office@bcr.co.il

  Please publish modules in offcanvas position.

  logo.png
  אימייל
  טלפון