fbpx
  th+03:00_וPMIDTE_ספטמבר+0300RספטPMIDT
  Notice: Undefined offset: 1 in /home/ביו-CARE/public_html/templates/shaper_helix3/html/com_k2/templates/ssw/item.php on line 43
  נכתב ע"י 

  פרשה טכנית לעצמאים ופרילנסרים לבדיקת מזון לאולם \ אולמות אירועים בדרום בהיתר משרד הבריאות

  דרג פריט זה
  (0 הצבעות)

  השירותים שלנו:

  רישוי עסקים

  ועסקי מזון

  שירותי תברואה

  בדיקות מעבדה

  רישוי מוסדות חינוך

  גני ילדים וצהרונים

  רישיון עסק מזון ופתיחת עסקי מזון באישור משרד הבריאות

  ייעוץ מזון בדיקות מעבדה ובקרת איכות מזון רישיונות ביקורות ובדיקות עבור מוסדות חינוך, גני ילדים וצהרונים
  אישור יצרן מזון מעבדות מיקרוביולוגיות לבדיקת מזון

  והנה שירותים נוספים שאנחנו מעניקים: מצאתם? התעניינתם? צרו איתנו קשר: 039216430

  תברואה

  מעבדה

  רישוי עסקים

  רישוי מוסדות חינוך

  תזונה בצהרונים וגני ילדים

  ביקורות שטח

  דגימות מעבדה למזון

  תיכנון מטבחים ע"פ תקנות משרד הבריאות

  הפקת רישיונות לגני ילדים ולמוסדות חינוך ע"פ פרוגרמה

  בדיקת ארוחות צהריים ומזון בגנים

  ביקורות תהלכי מזון

  דגימות משטחים

  אישור משרד הבריאות למסעדות רישיונות יצרן ומפעלי מזון

  ביקורת תברואן שנתית והפקת דוח למשרד החנוך ולמרמנת בדיקת ספקים
  הדרכות לעובדי מטבח ערכים תזונתיים תוכנית סניטרית מלאה ביקורת בטיחות בדיקת ערכים קלוריים
  בקרת ספקים וקייטרינגים הרצאות לגננות ולהורים
  בקרת אירועי וירידי שטח בדיקת ערכים תזונתיים במזון
  בקרת תהליכי מטבח טעימות ותצפיות

  בקרת גנים בתי ספר ישיובת ופנימיות

  הפקת דוחות חודשיים רבעוניים

  לקוח סמוי

  מצאתם? התעניינתם? צרו איתנו קשר: 039216430

   
  ברוכים הבאים, כאן בחברת ביוקאר מתמחים בפרשה טכנית לעצמאים ופרילנסרים לבדיקת מזון לאולם אולמות אירועים בדרום בהיתר משרד הבריאות. ניתן למצוא פה באתר שלנו מידע רב על השירותים שלנו, ולדעת ‏כיצד אנחנו יכולים לסייע לכם.
  אנחנו נדאג שתשיגו פרשה טכנית לעצמאים ופרילנסרים לבדיקת מזון לאולם אולמות אירועים בדרום בהיתר משרד הבריאות והכל חוקי ובאופן מסודר וכמובן על פי חוקי הבריאות. בנוסף לרישוי עסקים הצוות שלנו בנוסף מספקים ייעוץ לבטיחות המזון, ולוקחים בדיקות איכות מזון במסעדות על ידי מעבדות.

  ביו-CARE עוסקת בקבלת רישוי עסקים בנושא מזון במסעדות.

  הדרך שנצטרך לעבור בשביל לקבל פרשה טכנית לעצמאים ופרילנסרים לבדיקת מזון לאולם אולמות אירועים בדרום בהיתר משרד הבריאות ומה חשוב לדעת

  * בתור התחלה הכרחי לחשוב על כמה אלמנטים חשובים. קודם כל לקבל מעט אינפורמציה לגבי בטיחות מזון, האוכל שאנו ניזונים ממנו הוא אשר יהיה אחראי לבריאות שלנו, וזה מדוע מומלץ לבחון אותו ולוודא שלא קיימים בו חיידקים. את הדגימה אנחנו מממשים באמצעות מעבדות מזון ורק אחרי שנאסוף את התוצאות תהיה ברשותינו פרטים איך לטפל בנושא היטב.
  * אחרי שהבנו קצת על מזון עדיף שכל בעל עסק ידע שבמקרה שהוא באמת מעוניין ב- פרשה טכנית לעצמאים ופרילנסרים לבדיקת מזון לאולם אולמות אירועים בדרום בהיתר משרד הבריאות אז עדיף לו לפנות למומחים, המומחים של ביו-CARE יודעים לחפש את מיטב הפתרונות למענך ולספק לך אותם.
  * רוצה להקים עסק? במידה וזה באמת מה שאתה רוצה אז מומלץ להבין כמה דברים: מומלץ לבנות את העסק כמה שיותר מהר בשביל לשלול סיטואציה שבה אתם פועלים בצורה לא חוקית. לאחר שבנינו את תיק העוסק וטיפלנו בכל הניירת אפשר לעבור לשלב הבא. הכרחי לדעת שהכרחי לשלול השהייה של בניית העסק כי זה עלול לגרום לתביעות משפטיות ואפילו סגירה בכח של העסק מטעם בתי המשפט. אך ורק לאחר שדאגנו לכל הנ''ל ניתן להיתקדם לטפל בנושא התזונה. במידה ואנו מעוניינים בעסק למכירת מזון אז יש כמה דברים שמומלץ לדעת מעכשיו, הכרחי שיהיה לך רישיון מהמדינה כדי למכור מזון. אם תהית אם העסק שיש לך צריך אישור כעת ברור שהתשובה תהיה: כן. עסקים למכירת מזון מחוייבים באישור כדי להיתקיים.
  * התעניינתם מעבדת מזון? צוות ביו-CARE ידע לקחת את הבדיקות, להחליט על המעבדה וזן הבדיקות ולהנפיק למענכם תוצאות מדוקדקות שיציגו את הבעיות. צוות ביו-CARE מומחה למציאת תקלות תברואה במסעדות. ידוע שבשביל מסעדות יש צורך באישור וזה למה מומלץ להבין שכדי שלא להיסתבך בצרות בהמשך הכרחי כבר רגע זה להשיג את האישור ממשרד הבריאות, כיוון שהיה ובעתיד מישהו יגיש תלונה על העסק אתם תהיו בצרה ענקית.
  * מעוניינים במישהו שיעזור לכם אפילו בשיפוצים? אנחנו אפשר לסייע לעסק שלכם לגבי ההיתרים של רשויות החוק. אנו נדע להשיג לכם אישורי בניה וניצור לכם סקיצות אדריכליות.
  התובנות שיש לנו בשבילכם 1. בנו את העסק שלכם כמה שיותר מהר על מנת שלא תגיעו לסיטואציה שבה אתם פועלים בדרך שהיא בניגוד לחוק. 2. אל תנהגו בפזיזות בקבלת רישיון למסעדה - אתם עלולים להיתקל בצרות במידה וידווחו עליכם שאתם עובדים ללא אישור. 3. אם אנחנו רוצים לערוך שיפוץ מומלץ לקחת עזרה מחשברה איכותית כך ילוו אתכם כל הדרך.
  ביו-CARE פייסבוק
  ביו-CARE אינסטגרם

  פרטי התקשרות

  כתובת: ת.ד 6061, פתח תקוה
  טלפון: 03-9216430
  פקס: 03-7602047
  דוא'ל: office@bcr.co.il

  Please publish modules in offcanvas position.

  logo.png
  אימייל
  טלפון