fbpx
  th+03:00_הPMIDTE_אוקטובר+0300RאוקPMIDT
  Notice: Undefined offset: 1 in /home/ביו-CARE/public_html/templates/shaper_helix3/html/com_k2/templates/ssw/item.php on line 43
  נכתב ע"י 

  ייעוץ למסעדות

  דרג פריט זה
  (1 הצבע)

  ייעוץ למסעדות

   
  אין ספק שלהקים עסק זה תהליך לא פשוט כלל שכולל בתוכו המון בירוקרטיה ולא מעט טרדות, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בעסק שמספק מזון שצריך להיות מוקפד בהיבט התברואתי. אך הרשה לנו להרגיע אותך- כל עוד אתה מלווה באנשי מקצוע שנמצאים בתחום המסעדנות שנים, 
  Untit333led
  אתה לגמרי בידיים טובות. בביו-CARE אנו מספקים שירותי ייעוץ לבטיחות מזון במסעדות אשר מתבצעים על ידי אנשי המקצוע מהטובים והמומחים שיש לתעשייה להציע. התברואנים שלנו מבצעים ביקורות מקיפות במטבחים שבסופן מופק דו"ח מפורט אשר יצביע על הליקויים שנמצאו ומחייבים טיפול הולם. מטרת הביקורת היא לשפר את נוהלי העבודה, לספק מזון בריא ובטוח לאכילה ובכך למנוע הרעלות מזון, תלונות של לקוחות ובכך למנוע שלילת רישיון אפשרית.

  עמוס בעבודה? אנחנו נהיה העיניים שלך במטבח!

  אין מה לעשות, עדיין לא המציאו כוח על שמאפשר לנו להיות זמינים בכל מקום ובכל שעה. הסר דאגה מליבך, אנחנו נדאג לכל מה שקשור במטבח ונייעץ לך כיצד להיות שותף בהליך בשלט רחוק וללא כל מאמץ מיותר. אנו מתמחים בכל הקשור לתחום ייעוץ למסעדות -  בעלי עסקים בתחום המזון ובעלי רשתות מזון אשר מעוניינים להבטיח את איכות המוצרים ואחידות נהלי העבודה במסעדות, נעזרים בשירותי הייעוץ והבטיחות של המזון שהחברה שלנו מציעה. הצוות של ביו-CARE יוודא כי המסעדות, לרבות אלו המופעלות על ידי זכיינים, יפעלו תחת אותם נוהלי בטיחות המבוקשים על ידי בעל העסק, משרד הבריאות, הווטרינריה והעירייה. זיהוי מוקדם של תקלות וטיפול בהן, יאפשר לך בתור בעל העסק שקט נפשי במינימום מאמץ תוך שמירה על שמך הטוב והמוניטין של המקום. 

  מעוניין לייעל, לחזק ולמנף את העסק שלך? אנחנו כאן!
   הלקוחות שלנו פונים אלינו בעקבות מספר תרחישים שעברו בתהליך הקמת העסק שלהם. להלן התסמינים לכך שאתה צריך ייעוץ למסעדה שלך:

  שיימינג בפייסבוק- קלקולי קיבה, נראות המזון וחוסר שביעות רצון הם רק ההתחלה של רשימה ארוכה מאד של תלונות הלקוחות. כיום מרבית התלונות מגיעות לא במעמד הרכישה, אלא אחריו, בפוסט מרוכז של תלונות על מסעדה כזו או אחרת אשר מגיע לאלפי קוראים שעלולים להיות מושפעים לרעה מהביקורת שניתנה בין אם היא נכונה ובין אם לא. אל דאגה! עוד לא מאוחר לשנות את הלך הרוחות. כל עוד יש לך יועצי מטבח מקצוענים, תהיה בטוח שהמזון שמוגש ללקוחותיך יהיה הכי טרי ובריא שיש. בעוד שאנחנו דואגים להתנהלות המטבח אתה תוכל לוודא שכל לקוחותיך בטוב ומעתה ואילך כל פוסט עתידי שיפורסם על העסק שלך בפייסבוק יהיה פוסט חיובי, מחזק ומפרגן.
   
  תפסת מרובה לא תפסת- כאשר אנחנו מרגישים שאנחנו טובעים במשימות, מרוב הרצון להספיק הכל יוצא שאנחנו לא מספיקים דבר. בשביל זה אנחנו כאן על מנת לעזור לך לבצע את המשימות שלך על הצד הטוב ביותר. כאשר כל עניין המטבח יהיה תחת אחריותם של אנשי המקצוע שלנו, תהיה פנוי בהתעסקויות חשובות לא פחות לעסק- חווית לקוח, אווירה בקרב עובדים, נראות העסק ויצירתיות מתפרצת.
   
  התפטרויות של עובדים- לא משנה כמה נרצה לאכול את העוגה ולהשאירה שלמה, על מנת לנהל צוות טוב שניתן לסמוך עליו ושישמר לאורך שנים, צריך גישה מסויימת שמתאפשרת אך ורק באם בעל העסק נמצא בעמדה חיובית, נטולת כל לחץ ואנרגיות שליליות. ברגע שתרד האבן מהלב בנוגע לכל נושא המטבח תוכל לשים לב כיצד כל שאר הדברים מסתדרים מעצמם, ובכך לא רק שתחסוך המון כסף על פיצויים ואנרגיות בחיפוש עובדים חדשים, האווירה במקום העבודה שלך תהיה נעימה וההכנסות ידברו בעד עצמן. כמו כן, הצוות שלנו ילמד אותך כיצד לבחור את העובדים העתידיים שלך בפינצטה ויבנה לך צוות מנצח שילך איתך יד ביד אל עבר הצלחת העסק.
   
  תחושת תקיעות וחוסר זרימה- ייתכן והשקעת את מרב פועלך בהקמת העסק ובעקבות כל האנרגיות שבוזבזו, החוש הקריאייטיבי שלך נפגם ואתה מרגיש תקוע. הצוות המרענן של ביו-CARE יחזיר לך את ה"פלואו" ויעלה אותך בחזרה על הגל. כל מה שצריך זה עיניים רעננות של מביני דבר מבחוץ, דברים יתחילו להסתדר מעצמם ורעיונות גדולים וטעימים יגיעו בגאון! כאשר בעל העסק יודע שהמטבח שלו בידיים טובות יש לו זמן לחשוב על דברים יצירתיים, רעיונות חדשים ובכך להעלות את איכות המסעדה בכמה וכמה רמות.2222
  הצוות שלנו בביו-CARE מורכב מאדריכלים ויועצי מזון מהטובים בתחום. אנו מתמחים בכל הקשור בעבודה מול משרדי הבריאות ואל מול רישוי עסקים בפריסה ארצית. השירותים שלנו מתאימים לכל עסק שכולל בתוכו מזון והם נותנים מענה מלא בכל הקשור בעסקי מזון החל מתכנון מטבח, אישור תוכניות בממשרד הבריאות, הגשת תוכניות לרישוי עסקים, ליווי תברואתי, בדיקות מעמדה, הדרכת עובדים, רישיון יצרן, ליווי תברואי לצהרונים וכל תהליך כזה או אחר שקשור בענף המזון.

  אם הזדהית עם הרשימה שפרסנו בפנייך, אל דאגה-אנחנו כאן בשבילך! צור עמנו קשר וביחד נפתח דף חדש, נכוון גבוה ונהפוך למציאות דברים שעד כה היו רק בגדר חלום. 
  ביו-CARE פייסבוק
  ביו-CARE אינסטגרם

  פרטי התקשרות

  כתובת: ת.ד 6061, פתח תקוה
  טלפון: 03-9216430
  פקס: 03-7602047
  דוא'ל: office@bcr.co.il

  Please publish modules in offcanvas position.

  logo.png
  אימייל
  טלפון