fbpx
  th+03:00_בPMIDTE_מאי+0300RמאיPMIDT
  Notice: Undefined offset: 1 in /home/ביו-CARE/public_html/templates/shaper_helix3/html/com_k2/templates/ssw/item.php on line 43
  נכתב ע"י 

  בקרת איכות לעצמאים ופרילנסרים ליצרן מזון לאולם \ אולמות אירועים במרכז ברישיון משרד הבריאות

  דרג פריט זה
  (0 הצבעות)

  השירותים שלנו:

  רישוי עסקים

  ועסקי מזון

  שירותי תברואה

  בדיקות מעבדה

  רישוי מוסדות חינוך

  גני ילדים וצהרונים

  רישיון עסק מזון ופתיחת עסקי מזון באישור משרד הבריאות

  ייעוץ מזון בדיקות מעבדה ובקרת איכות מזון רישיונות ביקורות ובדיקות עבור מוסדות חינוך, גני ילדים וצהרונים
  אישור יצרן מזון מעבדות מיקרוביולוגיות לבדיקת מזון

  והנה שירותים נוספים שאנחנו מעניקים: מצאתם? התעניינתם? צרו איתנו קשר: 039216430

  תברואה

  מעבדה

  רישוי עסקים

  רישוי מוסדות חינוך

  תזונה בצהרונים וגני ילדים

  ביקורות שטח

  דגימות מעבדה למזון

  תיכנון מטבחים ע"פ תקנות משרד הבריאות

  הפקת רישיונות לגני ילדים ולמוסדות חינוך ע"פ פרוגרמה

  בדיקת ארוחות צהריים ומזון בגנים

  ביקורות תהלכי מזון

  דגימות משטחים

  אישור משרד הבריאות למסעדות רישיונות יצרן ומפעלי מזון

  ביקורת תברואן שנתית והפקת דוח למשרד החנוך ולמרמנת בדיקת ספקים
  הדרכות לעובדי מטבח ערכים תזונתיים תוכנית סניטרית מלאה ביקורת בטיחות בדיקת ערכים קלוריים
  בקרת ספקים וקייטרינגים הרצאות לגננות ולהורים
  בקרת אירועי וירידי שטח בדיקת ערכים תזונתיים במזון
  בקרת תהליכי מטבח טעימות ותצפיות

  בקרת גנים בתי ספר ישיובת ופנימיות

  הפקת דוחות חודשיים רבעוניים

  לקוח סמוי

  מצאתם? התעניינתם? צרו איתנו קשר: 039216430

   
  ברוכים הבאים, אנחנו בחברת ביוקאר מתמחים בבקרת איכות לעצמאים ופרילנסרים ליצרן מזון לאולם אולמות אירועים במרכז ברישיון משרד הבריאות. ניתן לראות באתר שלנו אינפורמציה על המומחיות שלנו, ולהבין ‏במה ביכולתנו להועיל לכם.
  אנו נוודא שיהיה לכם בקרת איכות לעצמאים ופרילנסרים ליצרן מזון לאולם אולמות אירועים במרכז ברישיון משרד הבריאות וכל זה על פי החוק ובאופן מסודר וכן על פי תקנות הבריאות. בנוסף לרישוי עסקי מזון אנו גם מומחים בבטיחות מזון, ועורכים בדיקות איכות מזון במטבחים באמצעות המעבדות.

  ביו-CARE עוסקת במתן רישוי עסקים בנושא בטיחות מזון במסעדות.
  השלבים שנעבור על מנת לקבל בקרת איכות לעצמאים ופרילנסרים ליצרן מזון לאולם אולמות אירועים במרכז ברישיון משרד הבריאות ומה חשוב לדעת - בתור התחלה הכרחי לשמור במחשבה מספר אלמנטים בעלי חשיבות. בתור התחלה לקרוא קצת מידע לגבי זיהום ומזון, המזון שאנו ניזונים ממנו הוא אשר יהיה אחראי לחוסן הבריאותי של כל אחד מאיתנו, ולכן קריטי לדגום אותו ולוודא שלא קיימים בו חיידקים. דגימה זו אנחנו מממשים באמצעות מעבדה לבדיקת מזון אחרי שנאסוף את התשובות תהיה לנו אינפורמציה כיצד לדאוג לזה כמיטב יכולתינו.
  - דבר שני כדאי שכל אחד מכם יבין שאם הוא ברצינות רוצה מידע לגבי בקרת איכות לעצמאים ופרילנסרים ליצרן מזון לאולם אולמות אירועים במרכז ברישיון משרד הבריאות אז כדאי לו ללכת למומחים, המקצוענים שלנו ידעו לחפש את כל האפשרויות בשבילך ולהעניק לך אותם.
  - שואף להקים עסק? במידה וזה באמת מה שאתה מחפש אז כדאי לדעת מספר אלמנטים: כדאי לפתוח את העסק מראש בשביל לסכל אפשרות שבה אתם עוסקים בדרך לא חוקית. אחרי שפתחנו את תיק העוסק והתעסקנו עם כל הבירוקרטיה אפשר להמשיך. הכרחי להבין שחשוב לסכל דחייה של בניית העסק כי דבר זה עלול לגרור דוחות וכן סגירה בכח של העסק על ידי החוק. רק לאחר שטיפלנו בכל הנ''ל ניתן להיתקדם לדאוג לנושא המזון. אם אתם שואפים להקים עסק בתחום האוכל אז יש הרבה דברים שעדיף לדעת מעכשיו, הכרחי שיהיה לך אישור מהמדינה על מנת לפתוח מסעדה. במידה והירהרת האם העסק שלך מחויב באישור אז התשובה היא: כן. עסקי מזון מחייבים היתר על מנת לתפקד.
  - מחפשים מעבדות מזון? צוות ביוקאר ידע לקחת את הדגימות, לקבוע לגבי המעבדה וסוג הדגימה ולהגיש לכם תשובות מדוקדקות שיציגו את המצב. הצוות שלנו מקצועי למציאת בעיות תברואה בעסקי המזון. ברור שבשביל מסעדות נדרש היתר ולכן עדיף להבין שבשביל לא להיתקל בצרות בשלבים יותר מאוחרים חשוב כבר מעכשיו להשיג את הרישיון ממשרד הבריאות, כי אם בשנים הבאות לקוח יגיש תלונה על העסק אתם תהיו בצרה ענקית.
  - רוצים מישהו שיתמוך בכם אפילו בשיפוץ? אנחנו נוכל לטפל לכם בכל ההיתרים מול רשויות החוק. אנחנו נדע להשיג לכם גרמושקה ונקים עבורכם תוכניות אדריכליות.

  התובנות שנוכל לספק לכם

  *בנו את העסק שלכם במהירות בשביל שלא תמצאו מצב שאתם עוסקים בדרך לא ראויה וחוקית. *אל תנהגו בפזיזות בבקשת רישיון עסקי מזון - אתם עלולים להיות בצרות אם ידווחו עליכם שאתם עובדים ללא רישיון. *אם אנחנו רוצים לערוך שיפוץ עדיף להשיג עזרה מחשברה איכותית בדרך זו יסייעו לכם לאורך כל הדרך.
  ביו-CARE פייסבוק
  ביו-CARE אינסטגרם

  פרטי התקשרות

  כתובת: ת.ד 6061, פתח תקוה
  טלפון: 03-9216430
  פקס: 03-7602047
  דוא'ל: office@bcr.co.il

  Please publish modules in offcanvas position.

  logo.png
  אימייל
  טלפון