תחומי פעילות

תכנון מטבחים ורישוי עסקים

ביו CARE מלווה את הלקוח משלב תכנון המטבח ועד הוצאת רישיון העסק

תוכניות העבודה של חברתו ידועות ברמת התכנון והגימור ומתקבלות בהערכה רבה הן אצל לקוחותינו והן ברשויות משרדי הבריאות והעיריות השונות. תכנון נכון של המטבח הוא אבן יסוד בעת הקמת העסק שלך!

תכנון המדורים השונים בקפידה ובשימת לב למרחב הנדרש לכל אחד מהם, יכול לשנות את סדרי העבודה במטבח לטובה. קשיים רבים מתגלים כתוצאה מתכנון לקוי של המדורים, בין אם מדובר במיקומם או בגודלם. התוצאה היא חוסר ניצול של המדורים כראוי או אי שימוש כלל, ערבוב של הכנת מוצרים במדורים לא להם ויצירת פקקי תנועה במטבח. רישיון העסק נשען על תזרימי עבודה נאותים במטבח ולכן חשוב להגביר את יעילותם.

חברת ביו CARE מלווה לאורך השנים רשתות מזון מהמובילות בארץ וגם לקוחות פרטיים ומספקת להם תכנון מטבח יצירתי ואפקטיבי שבסופו של דבר חוסך משאבים ומייעל את העבודה במטבח.  חברתנו הצליחה לייצר תקדימים באישורים של דוכני מזון בקניונים תודות להבנה המעמיקה ולהיכרות עם דרישות משרד הבריאות ורישוי עסקים ברחבי הארץ

במקרה של צורך בשינויים מבניים במטבחים פעילים 
חברת ביו CARE תמצא עבורך פתרונות יצירתיים. אנו נתכנן עבורך את השינויים, תוך התחשבות בצמצום העלויות ובמשך הזמן הקצר ביותר שיידרש לשיפוץ. דע כי כל שינוי במטבח, לרבות החלפת מיקום מקררים או הזזת קירות, דורש קבלת אישור מהרשויות. אנו מתחייבים לפעול לקבלת אישורים מכל הגורמים הרלוונטיים בזמן קצר ביותר. 

בביו CARE אנו מתחשבים במגבלות המקום ומספקים פתרונות יצירתיים ומעשיים ליצירת מטבח נעים ואפקטיבי לעבודה. מטבח המתוכנן כראוי מייעל את פעולותיהם של העובדים בו ומייצר תוצרת איכותית יותר.

בתי אוכל רבים שלא היו מודעים בזמן לצורך בהעסקת יועץ רישוי מומחה לתכנון המטבח, גילו שהם אינם עומדים בתקנות ונאלצו לבצע שינויים מבניים או למצוא פתרונות יצירתיים על מנת לעמוד בתקנים. שינויים אלו כרוכים בהוצאה כספית לא מתוכננת לכן חשוב שתכנון המטבח יתבצע על ידי יועץ רישוי מומחה השולט בתחום החקיקה והתקנות הנדרשות.

לקבלת רישיון עסק, תדרשו להגיש נתונים ומסמכים שונים לצורך קבלת אישורים מגורמים שונים כגון: המשטרה, המשרד לאיכות הסביבה ומכבי האש. כמו כן, יהיה עליכם להגיש תוכניות אדריכליות תקניות עבור חלל המטבח לרשויות. ביו CARE מספקת מטעמה יועצי רישוי המתמחים בהשגת האישורים ומהנדסים המתמחים בהפקת תוכניות העומדות בכל החוקים והתקנות הנדרשות. הגשת התוכניות המוגמרות תעשה על ידינו בתוך זמן קצר, מה שיזרז את קידום הפעולות בתחום רישוי העסק. 

*אם אתה מחפש אישור ורישוי לאירועים חד פעמיים לחץ כאן

מתכננים מטבח חדש? שיפוץ במטבח פעיל? נתקלתם בבעיה מול הרשות?
הודות לשנים ארוכות של עבודה פורייה מול הרשויות השונות ברחבי הארץ, רכשנו ניסיון רב והבחנה בין הדרישות המשתנות והדקויות שמעמידה כל עירייה לצורך מתן אישור לרישיון עסק. גם ההיכרות עם הנציגים בעיריות הפועלים בתחום שלנו, עוזרת מאוד לקיום תקשורת שוטפת ויעילה בינינו. שיטת עבודה זו מאפשרת מתן שירות מהיר ויעיל ללקוחות שלנו.

תכנון מטבחים ורישוי עסקים 5.00/5 (100.00%) 9 votes

פעילויות נוספות

ייעוץ בטיחות מזון

חברת ביו CARE מציבה בעלי מקצוע מהשורה הראשונה בבטיחות מזון בהם: ווטרינרים, תברואנים, מהנדסי מזון וטכנולוגי מזון.

בדיקת מעבדות מזון – בדיקת מעבדה

חברת ביו CARE מבצעת בדיקות במעבדה לצורך הערכת האיכות הבקטריאלית של המזון והמשטחים במטבח.

הדרכת עובדים

העובדים במטבחים לא תמיד מודעים לתקנות הרבות שקבע משרד הבריאות, ובעת ביקורת של משרד הבריאות, חוסר הידיעה עלול להביא לתוצאות שליליות.

רישוי לאירועים חד-פעמיים

אירועים חד פעמיים גם כן מחויבים בקבלת רישוי עסקי ואנו דואגים לכל הצרכים מול הרשויות. היתרון שלנו הוא בניצול מרבי של הזמן וחסכון הטרחה עבור המפיקים.